החזון שלנו

במכללה האקדמית תל אביב-יפו מגדירים את האקדמיה מחדש.
המכללה האקדמית ת״א יפו March 26, 2019
החזון שלנו

באקדמית מבינים שחלק מהותי מתהליך הלמידה הוא החיבור שבין תיאוריה להתנסות פרקטית בשטח. בלעדיו, לא ניתן להבין לעומק את ההקשר הכלכלי-חברתי של התחום הנלמד. מסיבה זו משתתפים הסטודנטים בפרויקטים קהילתיים ועסקיים או בתוכניות התמחות, כחלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים. כך, ידע וניסיון מעשי נשזרים זה בזה בכיתת הלימוד ובשטח, כהכנה להשתלבות מוצלחת בתעסוקה.

למידה באמצעות עשייה

בכל בתי הספר של האקדמית תוכלו למצוא קורסים התנסותיים ושיתופי פעולה עם עמיתים מחוץ לאקדמיה – עסקים, חברות היי-טק, ארגוני מגזר שלישי, רשויות מקומיות, יוזמות פרטיות ועוד. הסגל עצמו כולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון אקדמי רחב כמו גם ניסיון ניהולי במגוון תחומים במגזר הציבורי, החברתי והעסקי בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות כדי לאפשר תשומת לב אישית לסטודנטים ולעודד אותם להתבטא ולקחת חלק פעיל בשיעור. הסטודנטים בתורם משתפים ומייצרים ידע חדש על סמך ההתנסות המעשית.

השפעה

הקורסים ההתנסותיים מכשירים את הסטודנטים לעולם תעסוקתי המשתנה תדיר ולמרחב עבודה הדורש הסתגלות מתמדת. רבים מהבוגרים ממשיכים ביוזמות שלקחו בהן חלק או שהקימו בעצמם במהלך הלימודים. חוויות אלו תורמות להשפעה החברתית הרחבה והמשמעותית שהאקדמית מובילה ומותירות על הסטודנטים רושם רב. בצד התרומה לקהילה, גם ההשפעה על הקריירה ניכרת: לסטודנטים של האקדמית יתרונות בולטים בשוק התעסוקה.

banner