ליאור הימן, בוגרת החוג למערכות מידע

ליאור הימן

תואר ראשון מערכות מידע (.B.Sc)
"אנחנו יוצאים עם תיק מפוצץ בחוויות, כלים וזכרונות ואנחנו מוכנים להשתלט על העולם!".

בוגרת החוג למערכות מידע, זכתה השנה בפרס חשוב בתחרות פרויקטים של הלשכה לטכנולוגיות המידע, על פרויקט בשם Tech Care, אותו יזמה ופיתחה עם סטודנטית נוספת, מור עמר, בליוויין של איה אלוביץ', מנחת האפיון, ויונית רושו, מנחת הפיתוח. הפרויקט הינו מערכת לניטור נפילות וחבלות בקרב בני הגיל השלישי. כיום משמשת ליאור כמנהלת פרויקט בקבוצת Restart.

 


בנאום שנשאה, קראה ליאור לעצמה ולחבריה לתכנית, "אלו שתמיד צריכים לענות על השאלה "אבל מה בדיוק זה אומר?".

החוג, בראשותה של ד"ר רות גפני מכשיר את הסטודנטים במקצועות שונים בכל מחזור החיים של מערכות המידע, תוך שילוב טכנולוגיה עם עסקים, בדגש על התנסות מעשית. לא לחינם, אמרה ליאור בנאום: "כנראה שנמצאים פה אנשים שהולכים לקחת חלק בדברים שתוך מספר חודשים נשתמש בהם על בסיס יומי".

"מספר לא מבוטל של סטודנטים לקחו חלק בתחרויות שונות ואף פרסמו את מחקריהם בז'ורנלים בינלאומיים מקצועיים", אמרה בטקס," והדובדבן הוא השדרוג שנעשה בשנה האחרונה בו הפכה התוכנית שלנו מ-BA ל-BSC".

ליאור גם לא שכחה את חבריה, בוגרי ומוסמכי מדעי המחשב ובוגרי כלכלה וניהול ואמרה: "שלושת המקצועות האלו נפגשים מדי יום בממשקי העבודה וכמעט שלא יכולים להתקיים אחד בלי השני".

את דבריה חתמה ואמרה כי הרבה דברים קורים בשלוש וחצי שנים, אולם כעת ברגע הסיום, "אנחנו יוצאים עם תיק מפוצץ בחוויות, כלים וזכרונות ואנחנו מוכנים להשתלט על העולם!".

ההרשמה לקראת סיום

למידע חייג 6086*

mirsham@mta.ac.il

ותמיד טוב להיות גם חברים
בקמפוסים הוירטואליים שלנו

insta facebook youtube linkedin