מר אבינעם ערמוני

יו"ר הוועד המנהל

אודות

אבינעם ערמוני הוא יועץ לניהול, אסטרטגיה ופיתוח משאבים במגזר האקדמי, הפילנתרופי והתרבותי.

 

הוא מילא תפקידים מובילים במגזר הציבורי ובחברה האזרחית, מפתח ארגונים מרכזיים לגורמים משגשגים בתחומים של זכויות חברתיות, חינוך, תרבות ואמנות, וטיפוח אחריות חברתית תאגידית ושיתוף פעולה בין-מגזרי.

 

מר ערמוני מילא תפקידים יוקרתיים שכללו, בין השאר: יועץ מיוחד לטדי קולק, ראש עיריית ירושלים; מנכ”ל בית התפוצות – מוזיאון העם היהודי; סגן נשיא לקשרי חוץ באוניברסיטה העברית בירושלים; ישראל מנהל הקרן החדשה לישראל; מייסד ומייסד “ידיד” – העמותה להעצמה קהילתית.

 

כמו כן, כיהן כיו”ר מועצת המנהלים של מספר ארגונים, ביניהם: האיגוד הישראלי למתנ”סים; תיאטרון החאן; מרכז בני ברית למגורים בירושלים; המכללה האקדמית באר שבע; המרכז לפיתוח עסקים קטנים בירושלים; מידות, וכיהן כחבר דירקטוריון פעיל של ארגונים לא ממשלתיים אחרים.

 

מר ערמוני היה גם מנהל קרן משפחת גילה, יעץ למשרד ראש הממשלה, למוסדות האקדמיים ולעסקים, וכיום הוא הנציג הישראלי של גנדל פילנתרופיה.

למר ערמוני תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, חבר מוסמך בלשכת עורכי הדין בישראל ובעל תואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת הרווארד. הוא חי ברמת רזיאל, נשוי ואב לשלושה ילדים.

ההרשמה בעיצומה