טיפים לבחירת מוסד לימודים ותואר אקדמי

ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ג נפתחה! ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים לבחירת מוסד לימודים ותואר אקדמי.
December 12, 2021
טיפ מיועצת לימודים
 1. רמה אקדמית
  לאחר שבחרת את תחום הלימודים המבוקש כדאי לבדוק על הרמה האקדמית של המוסד בו תרצה ללמוד. באקדמית תהנה מרמת לימודים גבוהה ומוערכת. אנו שומרים על חתכי קבלה גבוהים לאורך השנים, מה שמאפשר לנו לשמור ולייצר שיח ברמה גבוהה. הסגל האקדמי הינו מרצים מן השורה הראשונה, בעלי ניסיון אקדמי ומעשי רב עם חיבור לשטח ויכולות הוראה גבוהות. וכל זה עם מוניטין אקדמי גבוה לאורך 27 שנות פעילות.

 

 1. פגישת ייעוץ
  מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ עם יועצת הלימודים על מנת לקבל את כל המידע הנחוץ להרשמה. ליועצות הלימודים של האקדמית ניסיון רב במתן ייעוץ והתאמה אישית של מסלול לימודים למועמד. יועצות הלימודים נמצאות כאן בשבילך, על מנת לתת מידע על הלימודים באקדמית, לענות על כל השאלות, לעזור בהחלטה ולהקשיב לך.

 

 1. יום פתוח
  מומלץ להגיע ליום פתוח שהמוסד מקיים. באקדמית מתקיימים מספר ימים פתוחים מידי שנה, בימים הפתוחים משתתפים סטודנטים ובוגרים בכל תכנית לימודים, עימם אפשר לשוחח ולהתייעץ. כמו כן, המועמדים נחשפים למידע אודות תכניות הלימודים ונפגשים עם הדיקנים והמרצים.

 

 1. שכר לימוד
  האם המוסד הוא בשכר לימוד אוניברסיטאי או פרטי? שכר הלימוד באקדמית זהה לשכר לימוד אוניברסיטאי כך שניתן להנות הן מרמה אקדמית גבוהה והן משכר לימוד אוניברסיטאי.

 

 1. מעונות
  מומלץ לבדוק האם קיימים במוסד הלימודים בו תבחר מעונות סטודנטים. מעונות הסטודנטים של האקדמית ממוקמים בתוך הקמפוס, ממש מרחק “מהמיטה לכיתה”, המעונות הוקמו בסטנדרט בנייה גבוה, עם כל האבזור שסטודנט צריך לצורך למידה ומחייה. במעונות הסטודנטים שלנו תהנו ממועדון סטודנטים, מרכז מסחרי, בתי קפה ומכבסה. מחירי הדירות נמוכים משמעותית ממחירי הדירות בת”א!

 

 1. מלגות
  כדאי לבדוק איזה מלגות המוסד מציע כדי לסייע במימון הלימודים.
  אצלנו באקדמית מציעים לך מגוון מלגות להסדרת שכר הלימוד כגון: הסדרי מימון / סיוע כלכלי / הצטיינות / נתוני קבלה גבוהים / מלגות דיור / מלגות חיצוניות / מלגות לעידוד פעילות חברתית בקהילה.
  האקדמית חרטה על דגלה מחויבות לאג’נדה חברתית במטרה לחולל שינוי חברתי. לכן מעודדת סטודנטים להתנדב באזור, בעמותות וארגונים שונים.

 

 1. מיקום הקמפוס
  היכן ממוקם הקמפוס? האם יש דרכי הגעה נוחים בתחבורה ציבורית, האם המוסד ממוקם בלב התעשייה להשתלבות טובה במקומות עבודה בהמשך. קמפוס האקדמית ממוקם בתפר בין תל־אביב ליפו, מיקום אטרקטיבי מאוד! קרוב לכל המקומות שסטודנטים אוהבים לבלות בהם: מרחק הליכה לים, שוק הפשפשים, נמל יפו, מתחם התחנה. מה שיאפשר לך בתור סטודנט שלנו חיי חברה מאוד פעילים באזור.
  כמו כן, תל אביב היא לב התעשייה, המון משרות נחשקות ונחשבות וחברות גדולות במשק ממוקמות בתל־אביב. כל זאת יתרום לך להשתלבות טובה בתעשייה בתום התואר.
banner