3 שאלות שיעזרו לגלות איזה תואר מתאים לכם!

לא בטוחים איזה תואר הכי מתאים לכם? אספנו 3 שאלות שיעזרו לכם להתכוונן:
October 11, 2021
סטודנטים

1. איך אתם עם אנשים?

נתחיל מהסוף, בין אם תבחרו לעבוד בעולמות התכנות, הפיתוח, היזמות, הניהול או משאבי האנוש – אנשים יהיו שם. מידה מסוימת של עבודה בצוות ודרישה מסוימת להסתדר עם אנשים שסביבכם תמיד תהיה חלק מהעניין.

אבל… ההבנה האם אתם אנשים של אנשים או לא, תעזור להתכוונן באופן משמעותי. תחשבו רגע בכנות – אתם אוהבים לדבר עם אנשים? אתם חייבים אינטראקציה אנושית כדי להגדיר את היום שלכם כטוב? אתם מקשיבים טוב לאנשים? אנשים פונים אליכם כדי להתייעץ ולשמוע את דעתכם?

אם עניתם/ן כן על כל השאלות היינו ממליצים להתחיל להסתכל על תארים מעולם מדעי הרוח והחברה שיכינו אתכם לעבודה משפיעה ומהותית עם אנשים וקהילות. תארים כמו תואר ראשון בפסיכולוגיה או תואר ראשון דו-חוגי במדע המדינה וסוציולוגיה  נשמעים מושלם עבורכם!

בתואר הראשון בפסיכולוגיה (.B.A)
תקבלו ידע וכלים שיאפשרו לנתח את הקשר שבין האדם לסביבה ולקהילה שלו. תוכלו להתמחות באחד משלושת המסלולים: חווית משתמש, ניהול משאבי אנוש או פסיכולוגיה של הספורט. הלימודים יספקו לכם בסיס תיאורטי רחב כמו גם התנסויות מעשיות בשטח.

בתואר במדע המדינה וסוציולוגיה (.B.A)
זאת ההזדמנות שלכם להשתלב ולהשפיע על המגזר הציבורי והעסקי. במסגרת התואר שתי התמחויות: תקשורת ומדיה, שינוי חברתי ואקטיביזם. הלימודים בתואר זה יפתחו עבורכם הזדמנויות להשתלב ביום שאחרי התואר במגוון עבודות הן בסקטור הפרטי והן בציבורי – החל מעמותות חברתיות ועד רשויות עירוניות ומשרדי ממשלה.

2. מה עושה לכם טוב בלב?

זה בסדר לא לדעת בוודאות מה תרצו להיות כאשר תהיו גדולים, וזה לגיטימי להתלבט מה ללכת ללמוד. מה שחשוב לזכור זה ללכת בעקבות הלב ולהבין מה מלהיב ומעניין אתכם.

האם נוסחאות, מספרים וחישובים מעניינים אתכם? אתם אוהבים לפתור פאזלים? כשאתם רואים הרבה נתונים האם מצליחים לראות את התמונה הגדולה? אתם מנחשים איך הפרקים בסדרת מתח יגמרו כי הבנתם את הקונספט של הפורמט?

נשמע שהצד האנליטי שלכם ממש חזק ולכן כדי לכם ללכת לכיוונים של תואר ראשון במדעי המחשב או תואר ראשון במערכות מידע. תארים אלו יכינו אתכם לקריירה בעולם היי-טק, הפיתוח, הסייבר והמחשוב.

תואר ראשון במדעי המחשב (.B.Sc)
יעניק לכם את הכלים להשפיע ולעצב את הטכנולוגיה של העתיד. תכנית הלימודים באקדמית תל־אביב-יפו מותאמת לשוק העבודה המשתנה, הגדל והמתפתח כל הזמן בזכות מגוון התמחויות כגון תקשורת ואינטרנט, הנדסת תוכנה ומערכות ו-Data Science.

תואר ראשון במערכות מידע (.B.Sc)
יכין אתכם לעבודה בתחום רלוונטי עם ארגז כלים שיאפשר לכם לעבוד במגוון תפקידים ולהשפיע בארגונים המובילים בארץ ובעולם. התכנית מותאמת לאורח החיים המודרני-טכנולוגי המתעדכן כל הזמן ותאפשר לכם להשתלב במגוון ענפים החל מתחומי ההיי-טק ועד תחומי בידור, רפואה, קמעונאות ועוד. שכן היום ניתוח דאטה והפקת מידע בעל משמעות עסקית הוא בסיסו של כל עסק ועסק.

OKN_1519-8.jpg

3. מה חשוב לכם ביום שאחרי התואר?

אם משימות מעניינות ומאתגרות, ניהול של אנשים, עבודה עם צוות, שכר נאה ואופציות לקידום מעניינות אתכם, הכיוון של תואר ראשון בכלכלה וניהול נשמע בול אתם.

תואר בכלכלה וניהול (.B.A)
תכנית הלימודים תכין אתכם לכניסה מהירה לעולם העסקים. בין אם תרצו להתמחות בשוק ההון, ניהול יזמות, ניהול משאבי אנוש, התמחות בנדל”ן או ב-Applied Data Science יש לנו מסלול התמחות שמתאים לכם.

אם אתם רואים את עצמכם עובדים בצוות בסביבה דינאמית ואינטנסיבית, במקצוע בעל משמעות לקהילה, נשמע שבול מתאים לכם תואר ראשון בסיעוד.

תואר ראשון בסיעוד (.B.S.N)
יכין אתכם להשתלבות באחד המקצועות המובילים והנדרשים בעולם הרפואה המודרני. מקצוע הסיעוד מכיל בתוכו הזדמנויות לפתח את הכישורים הבין אישיים במקביל לידע התיאורטי הרחב והמקצועי שנדרש מאנשי ונשות הסיעוד. במקביל לכל העושר הטכנולוגי-רפואי שהתפתחו בעשורים האחרונים, הצורך לצוות סיעוד מקצועי ומוכשר עולה כל הזמן.

OKN_3300-460.jpg

עדין לא בטוחים בדיוק מה הכיוון שלכם?

רוצים להבין לעומק כל תכנית לימודים, לקבל עוד מידע ולקבל יעוץ אישי 1 על 1? זה הזמן לפנות למרכז הייעוץ של האקדמית תל­־אביב-יפו >> 6086*

ההרשמה בעיצומה