מהאקדמית להצלחה מסחררת: בואו להכיר 5 בוגרים שעשו את זה… ובגדול!

מבט מהיר על ההצלחות של הסטודנטים שלנו ממלא אותנו בגאווה. סופר ודוקטורנט בתחום הגיאופוליטיקה, מנהלת גיוס באמדוקס, מנכ"ל סניף הבנק השוויצרי ועוד תפקידי מפתח מובילים בישראל ובעולם. הכירו חמישה סטודנטים שלנו שמינפו את התואר והצליחו בגדול.
October 10, 2021
success

תומר טלר
בוגר תואר ראשון במדעי המחשב (.B.Sc)

תומר הפך למומחה עולמי לאבטחת מידע. הוא ניהל את מחלקת המחקר ואבטחת המידע של צ’ק פוינט, והשתלב מאוחר יותר כמנהל מוצר ומחקר אבטחת מידע במיקרוסופט. בין השאר גם פרסם כתבות ב-Forbes וב-Bloomberg.

תומר טלר.jpg

תומר טלר

 

גלי אריאלי
בוגרת בית הספר למדעי ההתנהגות (.B.A)

גלי היא מנהלת הגיוס בחברת אמדוקס ישראל ומיישמת את החומרים שלמדה באקדמית. בראיון שנערך עמה היא העניקה לנו שני טיפים חשובים שממחישים את הדרך שבה היא כיוונה למטרה בקריירה: “תהיו מצוינים במה שאתם עושים. תצטמצמו למשהו אחד שאתם אוהבים וממש טובים בו, תפתחו אותו, ותחפשו עבודה רק באופן ממוקד. בנוסף היא ציינה כי חשוב מאד לתכנן את הקריירה כבר בתחילת הדרך. “השוק אוהב אנשים מקצועיים שצמחו בנישה מסוימת, והם מקצועיים ומצוינים בה”.

גלי אריאלי.jpg

גלי אריאלי

גרי ליבנת
בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול (.B.A)

גרי מכהן כמנכ”ל הבנק השווייצרי UBS. לפני המשרה הנוכחית הוא התמחה בייעוץ השקעות ללקוחות אמידים ומילא מספר תפקידים בבנקים מקומיים ובין־לאומיים. הוא עוסק בספורט בזמנו הפנוי ובאחד הראיונות עמו סיפר לנו את המוטו שלו “שכשאסתכל לאחור על חיי, אדע שחייתי את החיים שבהם בחרתי, ולא החיים שעליהם התפשרתי.”

גרי לבנת.jpg
גרי ליבנת

קובי ברדה
בוגר בית הספר לממשל וחברה (.B.A)

קובי הספיק לפתח קריירה מרשימה שכללה משרות כמו דובר עיריית נתניה וסגן דובר עיריית תל אביב. במסגרת תפקידו מיתג את העיר נתניה כ’עיר הספורט’ וקידם את תחום כדורגל החופים שאז עדיין לא התפתח בישראל. כאשר פגש את קונסולית ניו יורק בדימוס שסיימה את תפקידה (קולט אביטל), החל קריירה מרתקת של דוברות ותקשורת. הוא הספיק לנבא את כהונתו הצפויה של הנשיא טראמפ ואף כתב ספר בנושא שהודפס במימון המונים. כיום קובי ברדה הוא דוקטורנט בחוג להיסטוריה כללית באוניברסיטת חיפה.

קובי ברדה.jpg

קובי ברדה

צילום: טל גבעוני

 

 

רגב גולן
בוגר התואר השני במדעי המחשב (.M.Sc)

רגב שימש בעבר כקצין ביחידת מודיעין טכנולוגיות. היום, הוא מנהל את צוות ה DevOps-בחברת HiredScore. במסגרת התזה שלו הוא פיתח אלגוריתם שמסייע לזהות כשלים אנושים במערכות קוד בטוח. החברה שבה הוא עובד תמכה בו במהלך התזה ואף המנחה שלו, ד”ר אורי גלובוס, מבית הספר למדעי המחשב אצלנו התלהב מהפוטנציאל של עבודה זו. את סיום התואר חגג רגב בשבירת שיא אישי של ריצת שטח 18 ק״מ.

רגב גולן.png.jpg

רגב גולן

באקדמית תל־אביב-יפו אנו גאים מאד בכל אחד מהם, ושמחים שהיינו חלק בלתי נפרד מהמסלול שבו הם בחרו בחייהם המקצועיים.

banner