יריד התעסוקה השנתי של האקדמית

האירוע, שהפך למפגש שנתי רב משתתפים, מאפשר לסטודנטיות וסטודנטים לפגוש את המעסיקים שיחכו להם לאחר התואר, להתייעץ עם בוגרות ובוגרי המכללה ולהתחיל לתכנן את העתיד המקצועי עוד לפני קבלת התואר. כך זה היה:
June 25, 2019
קריירה

 

DSC_7552.JPG

 

אחד המאפיינים הבולטים של האקדמית תלאביביפו הוא השילוב בין האקדמיה לעולם התעסוקה, המתחיל כבר ביום הראשון ללימודים. בזמן הלימודים באקדמית נשמר כל הזמן קשר עם שוק העבודה והסטודנטים רוכשים כלים שיסייעו להם להשתלב בהצלחה בעולם העבודה המשתנה. אחת הדוגמאות היותר מוצלחות לשילוב הזה הוא יריד התעסוקה השנתי, בו בוגרים של המכללה ועשרות חברות מובילות בתעשייה מגיעים לקמפוס לגייס כישרונות צעירים 

האקדמית מתגאה במעל ל-15 אלף בוגרים, שחלקם השתלבו בעמדות בכירות במשק. הבוגרים מעריכים יותר טוב מכולם את הרמה האקדמית והמצוינות של המכללה וחוזרים שנה אחר שנה כדי למשוך עובדים פוטנציאליים. היריד הוא יוזמה של מרכז קריירה וקשרי בוגרים, שמקיים לאורך כל השנה מגוון פעילויות שנועדו לסייע לסטודנטים להשתלב בעולם התעסוקה.  

DSC_7584.JPG

המרכז לקריירה וקשרי בוגרים שומר על קשר רציף עם בוגרי המכללה, מייצר שיתופי פעולה אסטרטגיים, ויוזם פעילויות העשרה לסטודנטים כגון סדנאות כתיבת קורות חיים, סדנאות לינקדאין, הרצאות של בוגרי המכללה עבור סטודנטים ועוד. היריד, שהוא אירוע הדגל של המרכז, מאפשר לסטודנטים להציג את עצמם בפני מעסיקים, להגיש קורות חיים, לבחון מה האפשרויות הרבות שעומדות בפניהם ולהתברג למשרות נחשקות בשוק.  

בין החברות שהשתתפו ביריד היו בנק מזרחי-טפחות, אמדוקס, פסגות, מגדל שוקי הוןSapiensהיחידה לשליחות בסוכנות היהודית, המרכז לחינוך סייבר, מקס מבית לאומי קארד, אסם, Red Hat, Softimize, INNOVID, LivePerson, ועוד. כל חברה הקימה דוכן עם נציגים, מידע על משרות וכמובן מתנות, מזכרות וצ’ופרים לסטודנטים. 

מאות סטודנטים נרשמו והגיעו ליריד, חלקם כבר השתלבו בעבודה בחברות והחלו לצבור ניסיון מקצועי עוד במהלך הלימודים. 

DSC_7943.JPG

DSC_7683.JPG

DSC_7645.JPG

banner