5 דברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם נרשמים לתואר ראשון (.B.A) בפסיכולוגיה

מעוניינים להבין רגשות, חשיבה, התנהגות אנושית? זה הזמן להירשם לתואר ראשון (.B.A) בפסיכולוגיה.
October 25, 2021
פסיכולוגיה

נתחיל מהבסיס: אם יש בך תשוקה ללמידה ורצון עז להשפיע ולשפר את החיים שלך ושל הסובבים אותך הגעת לתחום הנכון. כדי להיות פסיכולוג או פסיכולוגית צריך להיות בעל יכולת למידה מעולה (כדי לעבור את מסלול ההכשרה) אך מעבר לזה חשוב לא פחות להיות אנשים בעלי רגישות לזולת ובעלי יכולת הקשבה טובה.

התכנית לתואר ראשון בפסיכולוגיה מספקת לסטודנטים תשתית עיונית ומתודולוגית רחבה, מעמיקה ורלוונטית במקביל למגוון קורסים התנסותיים בשטח, אשר מעניקים להם זכות קדימה עם השתלבותם בשוק העבודה.

אספנו עבורכם במיוחד 5 עובדות שחייבים לדעת לפני שנרשמים לתואר ראשון (.B.A) בפסיכולוגיה:

  1. בית הספר לפסיכולוגיה של האקדמית תל-אביב-יפו הוא בית הספר הגדול בארץ בתחום והוא מציע שפע מסלולי לימוד ייחודיים ובעיקר רלוונטיים לעולם ולאתגרים שהוא מביא אתו – לתואר ראשון ושני
  2. הסטודנטים יכולים לבחור במסלול שכולו לימודי פסיכולוגיה או במסלול המשלב לימודי פסיכולוגיה עם אחת משלוש התמחויות: חוויות משתמש (UX), משאבי אנוש או פסיכולוגיה של הספורט ופעילות גופנית.
  3. תכנית התואר כוללת הכנה והכוונה ללימודים מתקדמים בארץ ובחו”ל
  4. במהלך שנות הלימוד נחשפים הסטודנטיות והסטודנטים לשפע של קורסים התנסותיים, המלבישים את התיאוריה בבגדי עבודה וממקסמים את השפעתה בשטח: במרכזים קהילתיים, במוסדות לבריאות נפש ועוד
  5. בית הספר לפסיכולוגיה של האקדמית מציע גם מסלול ייחודי למצטיינים

 

בוגרי תואר ראשון בפסיכולוגיה מסיימים את לימודיהם עם סט כלים מגוון וידע תיאורטי נרחב. אלה מאפשרים להם להשתלב בהצלחה בתחומים רבים, החל מתפקידי יעוץ והדרכה, דרך עבודה בתחום משאבי האנוש, השיווק והאסטרטגיה העסקית ועד לעבודה במגזר השלישי.

 רוצים לדעת עוד?
פרטים נוספים אודות התואר הראשון בפסיכולוגיה >>>

banner