חלוקת תעודות הוקרה לסטודנטים מצטיינים חברתית

לרגל חגיגות 25 שנות עשייה חברתית של המכללה האקדמית תל אביב-יפו, המרכז לקשרי אקדמיה- קהילה העניק תעודות הוקרה לסטודנטים מצטיינים חברתית. סטודנטים וסטודנטיות שראו את הפעילות החברתית והמעורבות בקהילה כמקור להשפעה, למנהיגות ולחתירה לשינוי בחברה הישראלית. בזכותם, אנו מגשימים את החזון החברתי של המכללה האקדמית תל אביב-יפו והגיעה העת להוקיר להם תודה.
June 25, 2019
טק חלוקת תעודות הוקרה

אליסה דוידובסקי, סטודנטית שנה ג’ בבית הספר לממשל וחברה

אליסה מתגוררת בלוד ובמשך שלוש שנים פעילה במרכז לוד על יסודי של עמותת חינוך לפסגות, עמותה החותרת לצמצום פערים חברתיים ויצירת שוויון הזדמנויות לילדים ונוער בעלי פוטנציאל למצוינות, החיים בפריפריה החברתית והגיאוגרפית של ישראל. הצטיינותה החברתית של אליסה באה לידי ביטוי בקשר האישי יוצא הדופן שהיא יצרה עם חניכיה, בנוכחותה במרכז (הרבה מעבר לשעות המלגה) ובעצם היותה דמות חינוכית מובילה ויזמית, כזאת שמזיזה הרים ודוחפת את כולם לפסגה!

DSC_9274.JPG

רובי סומך, סטודנט שנה ג’ בבית הספר למערכות מידע

מזה שלוש שנים, רובי פעיל ביפו במרכז האקדמית הצעירה של עמותת חינוך לפסגות. רובי מאמן את חניכיו למצוינות ערכית וחינוכית בדרך ספורטיבית במיוחד ומוביל נבחרת כדורגל. בזכותו, למדו החניכים מהי כוחה של קבוצה, יצאו ביחד לצפות במשחקים והתחרו בטורנירים שונים. חניכיו מתארים את הקשר המשמעותי שיצר עמם, את הרגישות, התמיכה וההכוונה. מעבר להיותו מאמן מצטיין, רובי פיתח וקידם ימי שיא לכלל חניכי המרכז, נרתם לכל פעילות ומשימה במסירות ומקצועיות רבה ובמהלך חופשות הסמסטר, בין בחינה לבחינה, יצא עם חניכיו לטיולים מאתגרים ברחבי הארץ.

DSC_9278.JPG

מיכל קריספין, סטודנטית שנה ג’ למדעי ההתנהגות

מזה שלוש שנים, מיכל פעילה בדרום ת”א במרכז נווה עופר של עמותת חינוך לפסגות. מיכל מובילה ומקדמת תהליכים חינוכיים בקרב חניכיה, מהווה עבורם מודלינג חיובי ומשפיע ומניעה אותם לשאוף גבוה ולא לוותר על חלומותיהם. אישיותה וכישוריה של מיכל בלטו בצוות ההדרכה ובמהרה היא הפכה לדמות משמעותית ומוערכת במרכז, כזאת שתמיד לוקחת על עצמה כל משימה ותפקיד, מסייעת ותומכת והכל, עם חיוך רחב ואנרגיות שממלאות את החלל באהבה ונתינה.

DSC_9281.JPG

עדי אניקסט, סטודנטית שנה ג’ במדעי ההתנהגות

מזה שנתיים, עדי פעילה בעמותת עתיד בטוח למניעת אלימות בקרב בני נוער ובתכנית נגיעות אקדמיות לקידום ערך ההשכלה הגבוהה בקרב האוכלוסייה הבוגרת ביפו ודרום ת”א. בתפיסה יזמית יוצאת דופן, עדי הובילה תהליכי חשיבה מתקדמים בקרב חניכיה ועודדה אותם לפתח מיזמים חברתיים בנושאים הנוגעים לליבם ובכך, לפעול לשינוי בסביבה ובקהילה בה הם חיים. עדי בלטה ברגישות ובמסירות שהפגינה כלפי חניכיה וביכולתה לקדם אותם להישגים מרשימים.

DSC_9286.JPG

ליאור נזרי, סטודנט שנה ג’ במדעי ההתנהגות

זוהי השנה השנייה שבה ליאור מוביל, מקדם ומעודד מבוגרים מיפו ודרום ת”א, ללא השכלה תיכונית או אקדמית, לרכוש השכלה גבוהה ולהוות דוגמא אישית ומודל אקדמי בקהילה המקומית וזאת, במסגרת תכנית נגיעות אקדמיות של המכללה האקדמית תל אביב יפו. בזכותו, 60 מבוגרים מהקהילה מרגישים בבית במרחב האקדמי, זוכים לחוויות הצלחה לימודיות וחברתיות ומגשימים חלום בעצם היותם סטודנטים. ליאור הוא דוגמא ומופת לעשייה חברתית וקהילתית משפיעה ומשנה מציאות. אנו גאים בו שמינף את התכנית ודחף את המשתתפים קדימה- להאמין בעצמם, להעז, להתנסות ולשאוף גבוה.

DSC_9296.JPG

אסף ירון, סטודנט שנה ג’ בבית הספר למערכות מידע

אסף פעיל בתכנית שגרירי רוטשילד לקידום מנהיגות חברתית במסגרת ארגון שותפויות אדמונד דה רוטשילד. כסטודנט למערכות מידע, אסף רתם ביצירתיות רבה את הידע המקצועי שלו לעשייה חברתית. כך הוביל צוות סטודנטים להפקת האקתון מרשים  ליצירת פתרונות טכנולוגיים בתחום הבריאות, והן במסגרת עמותת חינוך לפסגות בה הוא מתנדב מזה כ-3 שנים, בהתמדה ובמסירות, כמדריך מתמטיקה וכיזם ומוביל קורס הייטק לנערות ונערים. תפיסת העולם החברתית של אסף מלווה אותו בכל תחומי החיים ותמיד, ברצינות רבה ובסטנדרטים גבוהים של עשייה.

DSC_9299.JPG

נועם ביטון, סטודנטית שנה ג’ בבית הספר לממשל וחברה

נועם היא חוד החנית של העשייה החברתית בתכנית שגרירי רוטשילד. הצטיינותה בהובלת סטודנטים לפעולה ולשינוי מעוררת השראה, במהלך השנה היא ריכזה קבוצה של שגרירות ושגרירים והעבירה אותם תהליך משמעותי לפיתוח אישי וקבוצתי וכן, היא פועלת כסיו”ר אגודת הסטודנטים במכללה האקדמית תל אביב יפו. נועם מהווה דוגמה ומופת בהתנהלותה-ישרה, רגישה, מסורה, חרוצה, מקצועית בצורה בלתי רגילה ותמיד רואה את צרכי האחר לנגד עיניה וכל זאת, בצניעות רבה.

DSC_9303.JPG

שיר משה, סטודנטית שנה ג’ בבית הספר למדעי ההתנהגות

מזה 3 שנים, שיר מתגוררת ביפו במסגרת תכנית מלגות הדיור ופעילה במרכזים חינוכיים לצמצום פערים לימודיים ומניעת נשירה בתיכון עירוני ז’ שביפו. בראייה חינוכית הוליסטית, שיר פעלה מתוך הבנת צרכי תלמידיה ושמה דגש על חיזוק ביטחונם העצמי, תוך מתן יחס אישי ומעצים. היא התמסרה לפעילות הבית ספרית ועבדה בשיתוף פעולה הדוק עם מחנכות התלמידים, באחריות, במקצועיות וברגישות רבה. בנוכחותה הדינמית ומלאת האנרגיות, שיר החדירה מוטיבציה ללמידה בקרב תלמידיה ובאופן לא מפתיע, הם התקדמו פלאים!

DSC_9308.JPG

איתמר עלימה, סטודנט שנה ב’ בבית הספר למדעי ההתנהגות

מזה שנתיים, איתמר מתגורר ביפו במסגרת תכנית מלגות הדיור ופעיל במוזות, תיכון לאמנויות לבני נוער בסיכון. בהתמדה, אחריות ומקצועיות רבה, איתמר ליווה בני נוער במגוון תחומים והיה עבורם אח גדול, כזה שמסתכל עליהם בגובה העיניים, מאמין בהם ולא מוותר עליהם. הקשר האישי שיצר עם תלמידיו היווה עבורם עוגן משמעותי ומודל להשראה וחיקוי ובכך, נתן להם אפשרות להישיר מבט לכיוון עתיד טוב יותר.

DSC_9313.JPG

בני לוין, סטודנט שנה ג’ בבית הספר לכלכלה וניהול

מזה שלוש שנים, בני מתגורר ביפו במסגרת תכנית מלגות הדיור ופעיל בעמותת אנוש הפועלת למען רווחתם וזכויותיהם של מתמודדים עם מוגבלות נפשית. סטודנט כמו בני לא רואים כל יום, העשייה שלו באנוש הפכה עבורו לשליחות לחיים, להתנדבות גם אחרי שעות הפעילות ולדבריו, גם אחרי שיסיים את התואר. באופן יוצא מן הכלל, בני הגיע להוסטל וליווה מתמודד נפש מדי שבוע ופיתח עמו קשר חברי, אכפתי, מכיל, תומך ומסייע. קשר שנותן כוח להתמודד, וברגעי משבר, הוא היה שם, ככתף שאפשר להישען עליה וכדמות מיטיבה שמאירה את הנשמה ונותנת הרבה תקווה.

DSC_9315.JPG

 

 

 

banner