5 דברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם נרשמים לתואר ראשון (.B.Sc) במדעי המחשב

מעוניינים להשפיע על העתיד הטכנולוגי? הירשמו לתואר ראשון (.B.Sc) במדעי המחשב!
October 25, 2021
מדעי המחשב

בואו להכיר את תכנית הלימודים החדשנית במדעי המחשב (.B.Sc) אשר תעניק לכם את הכלים להשפיע על העתיד הטכנולוגי של כולנו. תכנית הלימודים הייחודית שלנו במדעי המחשב מותאמת לשוק ההייטק המשתנה, הגדל והמתפתח כל הזמן בעזרת מגוון התמחויות כגון תקשורת ואינטרנט, הנדסת תוכנה ומערכות וההתמחות החדשה ביותר שלנו: Data Science.

ההתמחות החדשה משלבת רכישת רקע תיאורטי מעמיק עם שליטה מעשית בטכנולוגיות בינה מלאכותית, למידת מכונה ולמידה עמוקה. בוגרי התכנית יוכלו להשתלב בתעשייה בתחום זה, שהביקוש לו הולך וגדל בקצב מהיר מאוד.

לימודי התואר ראשון במדעי המחשב כוללים מגוון קורסים חדשניים ומעודכנים כמו מחשוב ענן, Devops, למידה עמוקה, סדנה להגנת סייבר, ביג-דאטא ועוד. הלימודים משלבים בין למידה תאורטית בכיתה וקורסים מעשיים, וחלקם נלמדים ע”י מרצים מחברות המובילות בתעשיית ההייטק, כך שכבר תוך כדי הלימודים הסטודנטים זוכים ליישם את הידע הנצבר ונלמד בכיתה, באתגרים ובעיות מהחיים האמיתיים.

במהלך התואר הסטודנטים משתתפים במגוון פרויקטים מעשיים, האקתונים ויוזמות עסקיות-מעשיות עם החברות הגדולות בישראל ובעולם. בסוף התואר לסטודנטים יש את היכולות להשתלב מהר בעולם התעסוקה, להתקדם בתוכו ולהגיע לעמדות מפתח מובילות.

מדעי המחשב

רוצים לדעת עוד? הנה 5 עובדות שאולי לא ידעתם על התואר הראשון שלנו במדעי המחשב:

  1. הבוגרים שלנו לתואר ראשון במדעי המחשב משתלבים בחברות היי-טק במגוון תפקידים של פיתוח תוכנה ופיתוח מוצר עם ממוצעי שכר מהגבוהים. הביקוש לאנשים מוכשרים עם בסיס ידע רחב ועדכני בתחום רק עולה והתעשייה רק מחכה לכם שתצטרפו אליה
  2. בית הספר למדעי המחשב של האקדמית תל-אביב-יפו הוא מבתי הספר הגדולים בארץ עם 26 שנה של ניסיון וידע
  3. בית הספר למדעי המחשב של האקדמית תל-אביב-יפו נבחר כמוביל בתחומו בדו”ח הערכת איכות של המועצה להשכלה גבוהה
  4. הלימודים משלבים עבודה מעשית עם חברות מובילות בתעשייה מגוגל ועד לאמדוקס, צ’ק פוינט, Red-Hat ,wix ועוד. מדובר למעשה במפגש עם מקצת המעסיקים הגדולים במשק עוד במהלך לימודיכם
  5. מעוניינים לשלב לימודים ועבודה בהיקף נרחב? לרשותכם מסלול המיועד לסטודנטים עובדים ולחיילים ביחידות המחשב והסייבר

 

>> פרטים נוספים אודות תואר ראשון במדעי המחשב (.B.Sc)

ההרשמה בעיצומה