מעונות הסטודנטים של האקדמית: המרחק מהחדר לכיתה מעולם לא היה קצר כל כך

בשנת הלימודים הקרובה תוכלו גם אתם ליהנות מחדרים מאובזרים, קומפקטיים ובמרחק מטרים בודדים מהקמפוס. מעונות הסטודנטים נפתחים מחדש. מה יש בהם, מי זכאי לגור בהם והיכן מגישים מועמדות? הכול כאן:
January 23, 2020
מעונות הסטודנטים של האקדמית

שנת הלימודים הקרובה נפתחת ואיתה ההזדמנות שלכם לעבור לגור הכי קרוב למקום שבו אתם הולכים ללמוד, עם המעונות של האקדמית תל-אביב-יפו.

מעונות הסטודנטים של האקדמיתהמבנים החדשים כוללים כ-400 דירות מרוהטות בעלות נמוכה משמעותית ממחירי הדירות באזור, והנה ההזדמנות לחזור ולספר מה מחכה למי מכם שיגיש מועמדות ויעמוד בקריטריונים לקבלת חדר: הדירות מחולקות לדירות סטודיו ליחיד, דירות סטודיו לזוג ודירות לשניים עד שלושה שותפים. כל אחת מהדירות מרוהטת וכוללת מיטה, שולחן כתיבה וכסאות, טלוויזיה, ארון בגדים ומטבח קטן עם מקרר, כיריים ומיקרוגל. כל שתצטרכו להביא עמכם הוא רק מזוודת בגדים, את המחשב הנייד ואת ספרי הלימוד. הבניינים נבנו ע”י חברת שיכון ובינוי סולל בונה, מחברות הייזמות והבנייה המובילות במשק.

הסטודנטים, שיתגוררו במעונות הנמצאים בשטח המכללה יכולים ליהנות מקרבה לכיתה, הפסקות קצרצרות במהלך היום בין השיעורים שאפשר לנצל כדי לעלות הביתה ולהכין ארוחה קלילה. בתקופת הלימודים לבחינות אין נוח יותר מההליכה בת שתי דקות לספרייה. נוחות היא שם המשחק. וכך גם מחירי המעונות.

המחירים משתנים בכל חודש על פי מדד המחירים לצרכן. בשנה החולפת הם עמדו בממוצע על 1,788 שקלים לדירת סטודיו ליחיד, 2,514 שקלים לזוג, 1,501 ₪ ליחידה לשני שותפים (לכל שותף) או 1,305 ₪ לכל שותף ביחידה לשלושה שותפים. בתוך המחיר הזה מגולם גם חיבור לאינטרנט קווי. חשמל, מים ארנונה לא כלולים במחיר והם מחויבים לפי הצריכה בפועל של כל דירה.

מעונות הסטודנטים האקדמית תל־אביב-יפו

מתגוררים בפריפריה? יש לכם עדיפות

תהליך המיון לסטודנטים שיגורו במעונות מתבצע בראש ובראשונה לפי המיקום הגאוגרפי ממנו מגיע התלמיד ולפי מצבו הכלכלי. חוק המכללות הציבוריות פתח לפני למעלה מ-25 שנה את הנגישות ללימודים גבוהים ואיכותיים לקהל רחב של צעירות וצעירים. מעונות הסטודנטים משלימים במידה רבה את המהפכה. כך למשל, סטודנטים שחיים אצל ההורים כיום, בשל קושי כלכלי ונאלצים לנסוע זמן רב בכל יום על מנת להגיע ללימודים בזמן, יוכלו סוף סוף לנצל את הזמן הפנוי ללימודים.

 למידע נוסף על תהליך המיון והרשמה

banner