מה היה לנו במרץ? הפנינג ותרומת שיער

פתחנו את סמסטר ב' למסלול לימודי ערב בהפנינג רב משתתפים.
והמשכנו אותו בתרומת שיער מרגשת.
כל הכבוד לאגודת הסטודנטים!
וגם - 3 כנסים מעוררי השראה מהשבוע האחרון
March 16, 2022
hair

הפנינג סמסטר ב’

על אף הקור והגשם התכנסו עשרות סטודנטים וסטודנטיות בבניין כלכלה וניהול כדי לחגוג את פתיחת סמסטר ב’:

תרומת שיער

אגודת הסטודנטים והסטודנטיות פתחה את סמסטר ב’ ביום מרגש של תרומות שיער בשיתוף פעולה עם עמותת “זכרון מנחם”, נתרמו כ-20 צמות ע”י הסטודנטיות במכללה 🌸


ליאת ברקאי תורמת משיערה

 

 

בית הספר למדעי המחשב
הרצאה של סלע נבו: “טכנולוגיה מוכוונת אימפקט”

רוצים לדעת כיצד למצוא, לתעדף ולממש טכנולוגיה שמביאה לאימפקט חיובי בעולם? מעוניינים להשתמש ביכולות טכנולוגיות כדי להביא לעשייה חברתית? בכנס הובאו דוגמאות מתוך העשייה של גוגל בתחום זה. כולל מערכות חיזוי שיטפונות המכסות מאות מיליוני אנשים, מיפוי של בניינים וכבישים ברחבי אפריקה, הפחתה של פליטות גזי חממה מרכבים ועוד.

מתוך דוגמאות אלה, נסקרו עקרונות כלליים יותר שרלוונטיים לכל מי שרוצה להשתמש ביכולות טכנולוגיות כדי לתמוך בעשייה חברתית, הומניטרית או ברת קיימא.

סלע נבו הוא ראש צוות חיזוי שיטפונות בגוגל ישראל ומנהל עמותת “אלטרואיזם אפקטיבי”, הוא גם נבחר לרשימת 40/40 – 40 הצעירים המבטיחים לשנת 2021.

 

מרכז הקריירה

בוגרים/ות או סטודנטים/יות שנה ג’ בעלי ניסיון מעשי בניתוח דאטה?
גוגל Google מגיעה לאקדמית תל־אביב-יפו ומחפשת אתכם!
מפגש חשיפה למגוון תפקידי Account Managers במשרדי החברה בדבלין (רילוקשיין).

בית הספר לכלכלה וניהול

האקדמית מברכת את מיקו אשכנזי ואביתר אייש, סטודנטים לתואר ראשון בכלכלה וניהול, שזכו במקום השלישי בתחרות מקרה בוחן בינלאומית בנושא כלכלה אזורית מקיימת.
התחרות התקיימה בשיתוף המכון לחקר חברה וכלכלה- RISE IMPACT ו- ARTOLIO Project, הממומן ע”י European Union’s ENI CBC MED Program וכללה קבוצות משתתפים ממספר מדינות שונות.

ההרשמה בעיצומה