בוגרי האקדמית שהשתלבו בתפקידים בכירים

לימודי כלכלה וניהול מסוגלים להעניק לא רק את הידע התאורטי כדי להצליח בשוק הישראלי והבין־לאומי, אלא גם להוות פתח לקריירה משגשגת.
להמחשה, אנו מביאים לכם חמישה בוגרים בתפקידי מפתח בחברות מובילות בתחומים שונים במשק. עובדים אלה הם רק קומץ קטן מתוך הבוגרים המצליחים שיצאו משערי האקדמית תל-אביב־יפו.
October 10, 2021
success

 

ערן פסטרנק מנכ”ל בית ההשקעות “פסטרנק שוהם”

ערן פסטרנק עוסק מעל לשני עשורים במשרות שונות בחברות פיננסיות בישראל. בין התחנות שעבר בדרך ניתן למנות את כהונתו כסמנכ”ל תמיר פישמן, בית ההשקעות הידוע, וכבוגר העתודה הניהולית בבנק לאומי. הוא משמש כפרשן כלכלי במגוון רחב של תכניות כלכלה בתקשורת המשודרת, וכיום מכהן כמנכ”ל בית ההשקעות “פסטרנק שוהם”. את ערן אפשר לראות מדי פעם גם בפינה כלכלית שבועית המכונה “מה עשה הכסף שלנו” השבוע בחדשות 20. לערן תואר ראשון בכלכלה וניהול מהאקדמית תל־אביב-יפו.

 

ערן פסטנרק.png

אייל גורן – מנכ”ל “פסגות קרנות נאמנות”

אייל גורן, המחזיק בתואר ראשון בכלכלה וניהול של האקדמית תל-אביב־יפו. אייל משמש כיום כמנכ”ל “פסגות קרנות נאמנות”. הוא הוגדר במגזין ‘גלובס’ כאחד מארבעים הצעירים המבטיחים עוד בשנת 2016, שם מסופר כי עוד מגיל בר מצווה בחר להפקיד את הכספים שקיבל בבית השקעות. השקעתו הייתה כבר אז ב”פסגות”. גורן, בנה את עצמו בחברה מתפקיד זוטר עוד בתקופת היותו סטודנט במכללה, והתקדם מעלה בהיררכיה הארגונית.

Screenshot_1.png

 

עמית לנג – מנכ”ל חברת שח”מ מקורות ביצוע

עמית לנג,  חותם את רשימת הבוגרים שהצליחו בתעשייה. עמית החזיק בתפקיד באגף התקציבים במשרד האוצר, בין השנים 2017-2013 הוא שימש כמנכ”ל משרד הכלכלה, ובשנים האחרונות משמש כמנכ”ל שח”ן מקורות ביצוע, חברת־בת של חברת מקורות הידועה. לנג צבר הישג נוסף עוד בשנת 1987, שבה זכה בגביע העולם בג’ודו לנוער עד גיל 18.

Screenshot_2.png

 

ג’קה גלסמן – סמנכ”לית בקורנית דיגיטל ולשעבר מנכ”לית מיצובישי-פוסו צפון אמריקה ומנכ”לית סודהסטרים ארה”ב

לצד המנכ”לים בחברות הפיננסיות, נמצאת בוגרת נוספת של האקדמית, ג’קה גלסמן, בוגרת תואר ראשון בכלכלה וניהול וגם במדעי המחשב, שזכתה להגיע למספר תפקידים בכירים בניו ג’רזי בשנים 2018-2012 שבהן שמשה, בין השאר, כמנכ”לית מיצובישי -פוזו צפון אמריקה, אחת מחטיבות המשאיות של חברת דיימלר, יצרנית כלי הרכב המסחריים הגדולה בעולם ולאחר מכן כמנכ”לית סודהסטרים ארה”ב. היא כיהנה בתפקידי מפתח נוספים בחברות כמו: קומברס ומרקיורי אינטראקטיב. כיום, היא סמנכ”לית בחברת קורנית דיגיטל, המפתחת ומשווקת פתרונות הדפסה דיגיטליים חדשניים לתעשיית הטקסטיל ולחברות מובילות בעולם האי-קומרס כדוגמת אמאזון. החברה מעסיקה מעל 500 עובדים ברחבי העולם ונסחרת בנסד”ק.

Screenshot_3.png

 

אלון דורי, מנכ”ל IBI אמבן

אלון החל את דרכו באקדמית ב-1996, כאחד מבוגרי מחזורי הלימוד הראשונים, וכסטודנט לתואר ראשון בכלכלה וניהול. לדבריו, “התשתית לקריירה התפתחה כבר אז.”

את תחום ניהול התיקים החל כסטאז’ר לפני כ-16 שנה, ומשם התקדם במעלה הסולם במספר תפקידים ניהוליים, עד למינוי האחרון לפני כשנתיים, כמנכ”ל חברת ניהול תיקי ההשקעות השנייה בגודלה בישראל, IBI אמבן. במהלך הקריירה שלו, העסיק לא מעט בוגרות ובוגרים של האקדמית, מאחר והוא סמוך ובטוח שבמסגרת לימודיהם, הם שילבו פרקטיקה ותאוריה.

Screenshot_5.png

אלו רק חלק קטן מבוגרי האקדמית תל־אביב-יפו שהגיעו להישגים מרשימים.

אנו שמחים להאריך את הרשימה הזו מדי שנה, כאשר בוגרים נוספים שלנו מגיעים לתפקידי מפתח במשק הישראלי.

 

 

banner