תואר ראשון באקדמית תל־אביב-יפו – השלב הראשון שלכם בדרך להשאיר חותם ולהשפיע

​ריכזנו עבורכם במקום אחד את כל תכניות הלימוד לתואר ראשון שלנו שמכינות אתכם לייצר אימפקט עסקי, חברתי-כלכלי, טכנולוגי, בריאותי וחדשני בהתאם לתואר שתבחרו.
October 11, 2021
mark

האקדמית תל־אביב-יפו האקדמית מכשירה אתכם, הסטודנטים, לעולם תעסוקה דינאמי. בלימודים תרכשו כלים מעשיים שיאפשרו לכם לא רק להשתלב בשוק התעסוקה ביום שאחרי התואר, אלא גם להוביל אותו ואת המציאות שלכם לשיאים גבוהים יותר.

תואר דו-חוגי במדע המדינה וסוציולוגיה (.B.A) – להשתלב ולהשפיע על המגזר הציבורי והעסקי

תואר ראשון דו-חוגי במדע המדינה וסוציולוגיה (.B.A). התואר מעניק ידע תיאורטי ומעשי בתחומי הלימוד ופותח הזדמנויות בשוק העבודה במגזר השלישי, בסקטור הפרטי והציבורי דוגמת הרשויות העירוניות ובמשרדי הממשלה.

במסגרת הלימודים מוצע מסלול בתקשורת ובמדיה, המאפשר להמשיך לתואר שני מתקדם במגוון רחב של תחומים: מדע המדינה, סוציולוגיה, תקשורת, מדיניות ציבורית,  לימודי משפחה, משאבי אנוש ותחומים נוספים.

לתחום רלוונטיות גבוהה בעשור הנוכחי, ובמיוחד בשנים אלה בהן קיים ביקוש גבוה למומחים רב תחומיים, בעלי מיומנויות המשלבות ידע תיאורטי ומעשי, בעלי הבנה תהליכים חברתיים, כלכליים ופוליטיים.

 

מדעי המחשב (.B.Sc) –  רכישת כלים על מנת להשפיע באופן משמעותי על העתיד הטכנולוגי של כולנו

תכנית הלימודים במדעי המחשב (.B.Sc) מעניקה לסטודנטים ולסטודנטיות את הכלים להשפיע ולעצב את הטכנולוגיה של העתיד. התכנית מותאמת לשוק ההיי-טק המשתנה, בעזרת מגוון התמחויות כגון: תקשורת ואינטרנט, הנדסת תוכנה ומערכות וההתמחות החדשה ביותר שלנו: Data Science. ההתמחות החדשה מתמקדת בשילוב בין הכרות תיאורטית מעמיקה והבנה מעשית של טכנולוגיות איסוף וניתוח מידע, כך שבוגרי התכנית יצאו עם כל הכלים הדרושים להם לא רק להשתלב בתחום אלא גם לעצב את הדרך בה ארגונים עושים שימוש במידע.

לימודי התואר הראשון במדעי המחשב כוללים קורסי ליבה בתכנות, אלגוריתמים, ארכיטקטורת מחשבים ומתמטיקה, וכן מגוון קורסים חדשניים ומעודכנים כמו מחשוב ענן, Devops, למידה עמוקה, Big Data , סדנה להגנת סייבר ועוד. הלימודים משלבים בין למידה בכיתה לסדנאות מעשיות ומשלבים גורמים מחוץ לקמפוס הבאים מחברות המובילות בתעשיית ההיי-טק, כך שבמהלך הלימודים הסטודנטים זוכים ליישם את הידע הנצבר ונלמד בכיתה, באתגרים ובעיות מהחיים האמיתיים.

 

מערכות מידע (.B.Sc) – להשתלב בתפקידים ובארגונים המובילים בעולם!

תואר ראשון בתחום רלוונטי ונחשק המעניק לכם ארגז כלים שיאפשר לכם לעבוד במגוון תפקידים ולהשפיע בארגונים המובילים בעולם.

תכנית הלימודים לתואר ראשן במערכות מידע (.B.Sc) מותאמת לאורח החיים המודרני והטכנולוגי. התואר, הנלמד בבית הספר למערכות מידע, מחבר עסקים וטכנולוגיה, על מנת להשפיע על הצלחת הארגונים בכל ענף, כגון היי-טק, רפואה, בנקאות, בידור, ספורט, תעשייה, קמעונאות ועוד.

התואר אצלנו מתמקד במתן כלים פרקטיים, ובסיס ידע רחב ואיכותי עבור כל מחזור החיים של מערכת מידע, החל מייזום מערכת חדשה, תוך כדי פיתוחה, וכלה בהטמעתה בארגון, כל זאת תוך הסתכלות רחבה על צורכי הארגון והלקוחות, לקבלת הפתרון הטכנולוגי האופטימלי.

במסגרת התואר הראשון במערכות מידע תוכלו לבחור באחת מההתמחויות – התמחות באבטחת סייבר, דרכה תלמדו על עולם החולשות של האינטרנט והמערכות, והדרך להתגוננות מפני התקפות; או ההתמחות החדשה שלנו בחדשנות דיגיטלית, באמצעותה תכירו תהליכי פיתוח רעיונות וכלים טכנולוגיים ותפתחו יכולות חדשות אשר יאפשרו לכם להשתלב ולהקים סטארט-אפים בשלל תחומים, להשפיע ולהוביל בענפי היי-טק מגוונים; או באפשרות לימודים ללא התמחות, עם בחירה של קורסי בחירה מתוך מגוון מעניין של קורסים בתחומים חדישים.

כלכלה וניהול (.B.A– להשפיע על הכלכלה ועל עולם העסקים בארץ ובעולם

תכירו את תכנית הלימודים לתואר ראשון (.B.A) שתעזור לכם לנווט ולהשפיע  במשק הכלכלי ובעולם העסקי. התכנית מעניקה בנוסף גם חשיפה לכלים וידע במגוון מסלולי לימוד והתמחויות:

שוק ההון, ניהול יזמות, ניהול השירות, ניהול משאבי אנוש, נדל”ן, ועכשיו גם התמחות חדשה ב- Applied Data Science – שילוב של כלכלה, ניהול וטכנולוגיה.

אנו מקפידים ללמד תיאוריות כלכליות וניהוליות ולחבר אותן ליישומים, כלים ומיומנויות שנדרשים בשוק העבודה, שפועל במציאות דינאמית משתנה.

התכנית בכלכלה וניהול תאפשר לכם להשתלב בשוק העבודה במגוון תפקידים, בתחום הפיננסי: כלכלנים, אנליסטים, ייעוץ כלכלי, מחקר כלכלי, ליווי עסקי ואסטרטגי, מסחר בשוק ההון, יועצי השקעות, מנהלי תיקי השקעות, אנליסט ביג דאטה, תפקידים  בתחומי השיווק, היזמות ופיתוח חדשנות, משאבי אנוש, ותפקידים בתחומי השקעות, מימון וייזום נדל”ן, בהתאם להתמחות בה בחרתם במהלך התואר.

 

פסיכולוגיה (.B.A) – צורת חשיבה משנה חיים

במסגרת התואר הראשון בפסיכולוגיה תקבלו ידע עשיר ורלבנטי בתחום הלימודים המרכזי – פסיכולוגיה – ובלימודי החטיבה בסוציולוגיה. במהלך הלימודים תכירו את הקשר שבין האדם לסביבה דרך חיבור והעמקה בשני תחומים אלו.

שלוש התמחויות לבחירה: חווית משתמש, ניהול משאבי אנוש או פסיכולוגיה של הספורט ופעילות גופנית.

התכנית לתואר ראשון בפסיכולוגיה מספקת תשתית עיונית ומתודולוגית רחבה, מעמיקה ומעניינת במקביל למגוון קורסים התנסותיים בשטח, אשר פותחים אפשרויות לתארים מתקדמים בארץ ובחו”ל.

אנחנו רואים לא רק את הסטודנט אלא את האדם שמאחוריו, ולכן אנחנו מקפידים על יחס אישי לכל סטודנט – כדי שכל אחד ואחת מכם יוכל לממש את הפוטנציאל שלו במהלך התואר.

 

סיעוד (.B.S.N) – להיות אח/אחות אקדמאי/ת – להשפיע באופן משמעותי על החברה ועל צרכי מערכת הבריאות

 תכנית הלימודים לתואר ראשון בסיעוד (.B.S.N) מכשירה ומכינה את הסטודנטים והסטודנטיות שלנו להשתלב באחד מהמקצועות המובילים, המתפתחים והנדרשים בעולם הרפואה המודרני.
בעשורים האחרונים ראינו התפתחויות משמעותיות בתחומי הרפואה, הטיפול והבריאות: מכשור פורץ דרך, תרופות חדשניות ושיטות טיפול מגוונות. כל השינויים האלו הובילו הן להארכת תוחלת החיים והן לשיפור איכות החיים. במקביל לכל העושר הטכנולוגי-רפואי, הצורך לצוות סיעוד מקצועי וחכם עולה כל הזמן. בדיוק לכך אנחנו מכינים את הסטודנטים והסטודנטיות שלנו: להיקלט לשוק העבודה  עם תואר ראשון בעבודה מקצועית ומשמעותית.

עם תכניות הכשרה במגוון רחב של בתי חולים ברחבי הארץ, יחד עם עבודה במרכזים קהילתיים, קופות חולים וסגל בעל ניסיון קליני עשיר, הפך בית הספר לסיעוד שלנו לאחד הגדולים והמוערכים בתחום. במסגרת הלימודים לתואר ראשון בסיעוד, אנחנו מקפידים לשלב ידע רפואי תיאורטי, מיומנויות פרקטיות, טכניקות של קבלת החלטות ועוד כלים מעשיים רבים שיאפשרו לבוגרים שלנו להשתלב ביום שאחרי התואר בסביבת עבודה דינאמית עם צוות מקצועי ולהציל חיי אדם. בנוסף התוכנית לתואר ראשון מקנה לסטודנטים את הכלים שיאפשרו להם בהמשך להתפתח גם לכיוונים ניהוליים וגם לכיוונים קליניים בתחום הבריאות.

הסטודנטים שלנו לתואר ראשון בסיעוד יוצאים עם הידע שרכשו בכיתה עוד במהלך התואר, לשטח, במטרה לחוות, להכיר ולהתנסות במרכזים רפואיים קליניים בכל רחבי הארץ.

ההרשמה בעיצומה