5 דברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם נרשמים לתואר ראשון (.B.A) בכלכלה וניהול

מעוניינים להשפיע על כלכלת המחר ולבנות את העתיד? הירשמו לתואר ראשון (.B.A) בכלכלה וניהול.
October 25, 2021
כלכלה וניהול

זה הזמן להכיר את תכנית הלימודים לתואר ראשון (.B.A) שתעזור לכם להשפיע על הכלכלה, לנווט את עולם העסקים ולהיות חלק ממעצבי העתיד, עם מגוון מסלולי לימוד והתמחויות: שוק ההון, ניהול יזמות, ניהול השירות, ניהול משאבי אנוש, התמחות בנדל”ן ועכשיו גם התמחות חדשה ב- Applied Data Science – שילוב של כלכלה, ניהול וטכנולוגיה. תכנית הלימודים לתואר ראשון בכלכלה וניהול נותנת לסטודנטים את הכלים והידע האקדמי לחבר בין תיאוריות כלכליות וניהוליות במגוון תחומים לבין היכולות ליישם אותם במציאות דינאמית משתנה.

התכנית ללימודי כלכלה וניהול תאפשר לכם להשתלב בשוק העבודה במגוון תפקידים, בתחום הפיננסי: כלכלנים, אנליסטים, ייעוץ כלכלי, מחקר כלכלי, ליווי עסקי. בשוק ההון: סוחרים, יועצי השקעות, פתרונות מימון וגם בתחומי השיווק והניהול ובתחומי הנדל”ן בהתאם להתמחות בה בחרתם במהלך התואר.

5 דברים שאתם חייבים לדעת עלינו לפני שתרשמו לתואר ראשון בכלכלה וניהול:

  1. מגוון מסלולי לימוד: במסגרת לימודי התואר הראשון בכלכלה וניהול יש מגוון מסלולי לימוד לבחירת הסטודנטים, מסלולי לימוד מעודכנים המחוברים לשוק העבודה: רוצים לעבוד במקצוע החם של התעשייה – Data Analyst? או להשתלב בשוק הנדל”ן? או בשוק ההון? יש לכם רעיון לסטארט-אפ? או חשבתם להיות מומחים ל-Costumer Success? לנו יש את ההתמחות בשבילכם שתגדיל את סיכויי ההשתלבות שלכם בשוק העבודה ביום שאחרי התואר.
  2. התמחות מעשית: תכנית הלימודים לתואר ראשון בכלכלה וניהול שמה דגש על התנסות מעשית כבר במהלך הלימודים, בארגונים עסקיים וציבוריים. הסטודנטים נחשפים עוד במהלך התואר למציאות העסקית-כלכלית ומקבלים כלים מעשיים להתמודד אתה ולהשפיע עליה.
  3. קורסים חדשניים: בתואר ראשון בכלכלה וניהול אנחנו חושפים את הסטודנטים שלנו לקורסים בתחומים חדשים ומתקדמים במגוון תחומים כגון: שיווק דיגיטלי, Fintech, כלכלה משתפת, עולם המטבעות החדש, תכנות בשפת פייתון, בינה עסקית, יזמות נדל”ן.
  4. כלים יישומיים: הסטודנטים שלנו מקבלים במהלך הלימודים מגוון כלים יישומיים שיעזרו להם להשתלב במהירות בשוק העבודה וגם להשפיע ולעצב את העתיד האישי והמקצועי שלהם.
  5. למידה בסביבה בינלאומית: לסטודנטים שלנו מוצעת הזדמנות ללמוד קורסים בינלאומיים משותפים בארץ ובחו”ל וכן אפשרות ללמוד סמסטר בחו”ל במסגרת חילופי סטודנטים.

 

רוצים לדעת עוד?

לפרטים אודות התואר הראשון (.B.A) בכלכלה וניהול >>

 

ההרשמה בעיצומה