השקנו את מעונות הסטודנטים החדשים שלנו!

6 וחצי שנים, 400 יחידות דיור לסטודנטים ולהקת מיומנה אחת: מעונות הסטודנטים של האקדמית תל-אביב-יפו נפתחו רשמית באירוע מרגש בברכת נשיא המדינה, ראש העיר תל-אביב-יפו והנהלת האקדמית. כך זה נראה
October 7, 2019
רון חולדאי בטקס חנוכת מעונות הסטודנטים

“הדואג לימים זורע חיטים, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים”, כך אמרתו הידועה של יאנוש קורצ’ק. אשר חתמה את ברכתו של מנכ”ל המכללה.

נראה כי האקדמית הרחיבה את דבריו אלה ונתנה להם משמעות ישראלית עדכנית: וכך, חלום שהחל לרקום עור וגידים אי שם ב-2011, עת התחוללה המחאה החברתית, הפך כעת, תוך מאמץ משותף ורב משתתפים, למעונות הסטודנטים החדשים של המכללה.

החיבור בין האקדמית תל-אביב יפו לבין הקהילה, הוא יציב, פורה ורב שנים. המרכז לקשרי אקדמיה קהילה פועל מתוך שליחות חברתית ומחויבות לקהילה ואחראי על ייזום, פיתוח ויצירת שותפויות בין מגזריות לצמצום פערים חברתיים בקרב אוכלוסיות המתגוררות בפריפריה החברתית- יפו ודרום תל-אביב. מעונות הסטודנטים הם עוד ביטוי למחויבותה של האקדמית לאתגר החברתי-כלכלי הישראלי.

בטקסט פתיחת המעונות נכחו בין היתר נשיא המכללה, פרופ’ שלמה בידרמן, ראש העיר תל-אביב-יפו, רון חולדאי, מנכ”ל המכללה, מר בני אלון, סטודנטיות וסטודנטים ואורחים רבים נוספים.

במהלכו שודרה ברכתו של נשיא המדינה לרגל חנוכת הפרויקט.

להקת מיומנה הופיעה והרעידה את ליבנו וגרמה למעונות הסטודנטים החדשים שלנו להפוך להצגה הכי טובה בעיר.

 

ההרשמה בעיצומה