לא רק תארים והתמחויות: מתכוונים ללמוד באקדמית? “דיקנט הסטודנטים” לשירותכם!

מתכוונים להירשם לשנת הלימודים הקרובה? חשוב שתכירו לא רק את מגוון התארים, ההתמחויות, המסלולים והקורסים הייחודיים שלנו, אלא גם את כל הזכויות, הסיוע והשירותים המגיעים לכם לכשתצטרפו כסטודנטים מן המניין. לאורך שנות קיומה של המכללה סייענו לאלפי סטודנטים במגוון רחב של שירותים, החל ממלגות רבות, טיפול בנושאי נגישות, ניהול קריירה ונושאים נוספים.
October 6, 2021
האקדמית תל־אביב-יפו

כעת, כל השירותים הללו מאוגדים תחת גוף אחד – “דיקנט הסטודנטים”. אנו מעניקים לכל סטודנט את התמיכה הנדרשת הן במישור האישי, הכלכלי והחברתי כדי שכל אחת ואחד מכם יוכל למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בו להצלחה אישית. במשרדים שלנו תמצאו צוות מקצועי הפועל בתיאום הן עם היחידות האקדמיות והמנהליות במכללה והן עם אגודת הסטודנטים.

אלה השירותים שבהם תוכלו להיוועץ עמנו:

קידום סטודנטים: כל סטודנט מגיע מרקע שונה, ועשוי להתמודד עם אתגרים רגשיים או קשיים במהלך הלימודים. המדור לקידום סטודנטים נמצא כאן לרשותכם כדי לסייע במציאת פתרונות בשיתוף היחידות האקדמיות השונות במכללה. בין השאר נסייע לכם בהתאמות בבחינות, שיעורי עזר, באסטרטגיות למידה, שירות פסיכולוגי ועוד. תנו לנו לעזור לכם לצלוח את התואר. לפרטים נוספים לחצו כאן.

מלגות לימוד? מלגות דיור? האקדמית משקיעה מדי שנה משאבים רבים על מנת לסייע לסטודנטיות ולסטודנטים במגוון מלגות סיוע כלכלי ודיור לצרכים שונים. כמעט כל סטודנט יכול למצוא מלגה המותאמת למצבו האישי לאורך שנות הלימוד. נשמח לסייע לכם בייעוץ והכוונה באיתור המלגות אשר להן תוכלו להגיש את מועמדותכם. מידע על המלגות ניתן למצוא כאן.

על אופניים בקמפוס

שאלות או הבהרות בנוגע לנגישות? באקדמית תל-אביב­־יפו חרטנו על דגלנו את החזון לחברה שיוונית שבה כל אדם זוכה לשירות נגיש ומקצועי. אנו מקדישים משאבים רבים כדי לספק את כלל השירותים לכל אדם באשר הוא. בקרו בעמוד הנגישות שלנו.

ניהול קריירה: תקופת הלימודים מאפשרת יצירת נטוורקינג שיכול לפתוח דלתות רבות לחברות מובילות במשק הישראלי. נשמח להעניק לכם כלים יישומיים שיסייעו בהשתלבותכם בשוק העבודה, ביניהם: שירותי ניהול קריירה, ייעוץ אישי ומפגשים מקצועיים. למידע נוסף לחצו כאן.

מעונות הסטודנטים בקמפוס: בשנה שעברה נבנו בקמפוס המכללה מעונות חדישים ברמה גבוהה, המעניקים תנאי מגורים נוחים במרחק צעדים ספורים מהמכללה. הפרויקט נועד לאפשר לכל סטודנט אפשרויות דיור במחיר מסובסד, בקהילה תוססת המשלבת חיי חברה עם אווירת לימודים ייחודית ופורה. למידע נוסף לחצו כאן.
כל שירותי הדיקנט ניתנים תחת דיסקרטיות מלאה, בהתאמה אישית ככפפה ליד לכל סטודנט. אנו דוגלים ביחס אישי ומדיניות דלת פתוחה לאורך כל השנה. התקופה המאתגרת הנוכחית הציבה סטודנטים רבים מול אתגרים חדשים. אל תהססו לפנות אלינו בכל בקשה, שאלה או התייעצות ואנו נסייע ככל שניתן, בכל עת.

banner