החזון שלנו star icon

כולנו רוצים להשאיר את החותם שלנו בחברה ולהשפיע על המציאות בדרך הייחודית לכל אחת ואחד מאתנו בכל תחומי החיים: העסקי, החברתי, הכלכלי, הטכנולוגי, הבריאותי ואולי הפוליטי.
לכן, אנחנו באקדמית נהיה שם כדי להעניק לכם את הכלים לעשות, לשנות ולהשפיע על המציאות של כולנו –
בדרך לדבר הגדול הבא.

באקדמית מבינים שחלק מהותי מתהליך הלמידה הוא החיבור שבין תיאוריה להתנסות רלוונטית בשטח.
בלעדיו, לא ניתן להבין לעומק את ההקשר הכלכלי-חברתי של התחום הנלמד. בשל מודל ההוראה הייחודי באקדמית, הבוגרים והבוגרות שלנו נהנים מיתרון מובהק לאחר סיום הלימודים, כבר בריאיון העבודה.

למידה + עשייה = IMPACT

הסטודנטים שלנו נהנים מלמידה מעשית ושיתופי פעולה עם חברות מובילות בקורסים התנסותיים ייחודיים וחדשניים, המושתתים על שיתופי פעולה עם עמיתים מחוץ לאקדמיה:
עסקים, חברות היי-טק, ארגוני מגזר שלישי, רשויות מקומיות, יוזמות פרטיות ועוד.
הסגל עצמו כולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון אקדמי רחב כמו גם ניסיון ניהולי והשפעה במגוון תחומים במגזר הציבורי, החברתי והעסקי בישראל.

להשפיע במציאות משתנה

בתקופה בה המציאות לא מפסיקה להשתנות לנגד עינינו, האקדמית מכשירה אתכם, הסטודנטים,
לעולם תעסוקה דינאמי ולמרחב עבודה הדורש הסתגלות מתמדת. האקדמית מקנה את כל הכלים הנדרשים
כדי לדעת להתמודד עם שינויים וללמוד אותם לעומק, לא רק מתוך מטרה לשפר את המצב הקיים, אלא בכדי להביא לשינוי משמעותי באורח החיים של כולנו. לכל אלה נוספת התנסות בתחומים חדשים בשטח – בתעשייה, בחברה ובטכנולוגיה, לרבות השתתפות בתחרויות, האקתונים ושיתופי פעולה עם החברות המובילות במשק:
E-WAVE, SFI ועוד. תכניות הלימודים המגוונות והשונות הורכבו תוך שימת דגש מרכזי על הפיכת כל שינוי להזדמנות משמעותית ולהותרת חותם בכל תחומי החיים, החברה והתעסוקה.

הטמעת כלים דיגיטליים

ההתקדמות הטכנולוגית והדיגיטלית הביאה איתה אינספור שינויים בחיי היומיום של כולנו:
החל מלימודים מרחוק, מתן שיעורי עזר ואפילו התנסויות מעשיות בשילוב כלים דיגיטליים.
האקדמית מכירה בצורך של הטמעת כלים דיגיטליים בתוכניות הלימוד השונות, תוך חשיבה מעמיקה על הנגשת כל הכלים לכלל האוכלוסייה – באקדמית ומחוצה לה. הלימודים וההתמחויות כוללים בין היתר רכישת כלים פרקטיים ותיאורטיים הנדרשים במציאות של המאה ה-21, תוך חשיפה לשינויים הדיגיטליים והטכנולוגיים ורתימתם אלינו על מנת להשפיע בכל מקום אליו תלכו.

banner