החזון שלנו star icon

באקדמית תל-אביב-יפו מבינים שחלק מהותי מתהליך הלמידה הוא החיבור שבין תיאוריה להתנסות רלוונטית בשטח. בלעדיו, לא ניתן להבין לעומק את ההקשר הכלכלי-חברתי של התחום הנלמד. משום כך, לומדים הסטודנטים גם בכיתת הלימוד וגם מחוצה לה, כחלק בלתי נפרד מתוכנית הלימודים, ומקבלים יתרון מובהק להשתלבות מוצלחת בשוק העבודה.

למידה באמצעות עשייה

בכל בתי הספר של האקדמית תל-אביב-יפו תוכלו למצוא קורסים התנסותיים המשלבים שיתופי פעולה עם עמיתים מחוץ לאקדמיה – עסקים, חברות היי-טק, ארגוני מגזר שלישי, רשויות מקומיות, יוזמות פרטיות ועוד. הסגל עצמו כולל אנשי מקצוע בעלי ניסיון אקדמי רחב כמו גם ניסיון ניהולי במגוון תחומים במגזר הציבורי, החברתי והעסקי בישראל. הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות כדי לאפשר תשומת לב אישית לסטודנטים ולעודד אותם להתבטא ולקחת חלק פעיל בשיעור. הסטודנטים משתפים ומייצרים ידע חדש על סמך ההתנסות המעשית.

השפעה

הקורסים ההתנסותיים מכשירים את הסטודנטים לעולם תעסוקה המשתנה תדיר ולמרחב עבודה, הדורש הסתגלות מתמדת. רבים מהבוגרים ממשיכים ביוזמות שלקחו בהן חלק או שהקימו בעצמם במהלך הלימודים. הסטודנטים נהנים מארגז כלים רחב ורב-תחומי אשר הם לוקחים עמם בצאתם משערי הקמפוס.

6086*

mirsham@mta.ac.il

תמיד טוב להיות גם חברים
בקמפוסים הוירטואליים שלנו

insta facebook youtube linkedin