השירות הפסיכולוגי star icon

הארבעה – מרכז רב מקצועי לטיפול פסיכולוגי מפעיל שלוחה מטעמו בקמפוס המכללה האקדמית ת”א-יפו. השרות הפסיכולוגי הקליני במכללה משרת את הסטודנטים והסטודנטיות בכל תחומי הלימוד ובתארים השונים, ומותאם למגוון הנושאים המעסיקים אתכם (לימודים, עבודה, זוגיות ועוד).

במסגרת זו, ניתן לקבל פסיכותרפיה דינמית, ייעוץ קצר מועד ממוקד מטרה או טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). אופן הטפול מותאם אישית לכל פונה בהתאם לצרכיו ולשקולים מקצועיים.

המרכז פותח במהלך שנת הלימודים גם סדנאות ייעודיות כמו סדנה להתמודדות עם חרדת בחינות, או קבוצה העוסקת ביחסים בינאישיים, זוגיות וקשרים.

הטיפול ניתן בכפוף לקבלת טופס 17 מקופת החולים בה מבוטחים. לאחר קבלת טופס 17 מהקופה הנכם מוזמנים לפנות לשירות הפסיכולוגי במכללה. גם בהמשך כל הפרטים יישמרו בהתאם לכללי הסודיות הרפואית, וימסרו לפי הצורך רק בתיאום ובאישור (בכתב) שלכם בלבד.

לנוחותכם מצורף גם טופס הפניה למרכז הארבעה (טופס פנימי אותו מצרפים לטופס 17 שהושג). בסופו של הטופס ישנו מכתב אל קופת החולים עם ציון סוג טופס ה- 17 הנדרש. זהו מכתב עזר שמסייע לקופה להנפיק את הקוד המתאים.

  • ניתן ליצור קשר עם מזכירות מרכז הארבעה בטלפון שמספרו 03-5615211. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם האחראית על השלוחה מטעם מרכז הארבעה, ד”ר אורי-יה רן, באמצעות דוא”ל שכתובתו ori-ya.ran@mky.health.gov.il.

צוות מרכז הארבעה ישמח לעמוד לרשותכם לקבלת פרטים נוספים ולסיוע בכל שאלה. נעשה הכל על מנת שתזכו לקבל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר לו אתם זכאים.

צרו קשר

דיקנט הסטודנטים | רכזת נגישות וקידום סטודנטים
טלפון – 03-6803329
דוא”ל – student@mta.ac.il
קבלת קהל (בתיאום מראש) – בניין ווסטון, קומה 3, חדר 318

6086*

mirsham@mta.ac.il

תמיד טוב להיות גם חברים
בקמפוסים הוירטואליים שלנו

insta facebook youtube linkedin