זכויות סטודנטים star icon

סטודנטיות וסטודנטים המשרתים במילואים, סטודנטיות בטיפולי פוריות, בהיריון ובשמירת היריון, סטודנטיות וסטודנטים לאחר לידה, אימוץ או קבלת ילד למשמורת – כל אלו זכאים למגוון הקלות במהלך לימודיהם, למשל: היעדרות מלימודים, מועד בחינה מיוחד, דחייה במועדי עבודות וכו’.

רכזת הנגישות וקידום סטודנטים היא שאחראית על הטיפול בסטודנטיות ובסטודנטים מכוח הנהלים המפורטים בעמוד זה.

סטודנטיות וסטודנטים המשרתים במילואים זכאים למועד חלופי לבחינות סוף סמסטר, מועד חלופי להגשת תרגילים ועבודות, סיוע בהשלמת חומר השיעורים, זכאות לכרטיסי צילום, חזרה על קורס ללא תשלום בגין שירות מילואים, אי פגיעה במועד הרישום לקורסים ושאילת ספרים בספריה מפורטים.

לפרטים נוספים יש לעיין ב- “תקנון זכויות סטודנטים המשרתים במילואים“.

לתשומת ליבכם כי סטודנט שנקרא לשרות מילואים של 6 ימים רצופים ומעלה במהלך “שנה אקדמית” (אוקטובר עד יולי) זכאי לפנות לולת”ם (ועדה לתיאום מילואים) בבקשה לדחייה או קיצור השרות. לפרטים נוספים – לחץ/י כאן.

ספורטאיות וספורטאים המייצגים את המדינה בתחרויות ספורט או משתתפים בתחרויות ספורט רשמיות במסגרת אחת מנבחרות הספורט של המכללה הקלות, למשל: היעדרות משיעורים, מועד בחינה נוסף ועוד.

לפרטים נוספים יש לעיין ב- “תקנון זכויות ספורטאים מצטיינים“.

צרו קשר

סטודנטים/ות ותלמידי/ות מכינות – יש לפתוח פנייה באמצעות מערכת המידע-נט – לחצו כאן

מועמדים/ות ללימודים וגורמים מחוץ למכללה – ניתן לשלוח הודעת דוא”ל לכתובת dean@mta.ac.il.

מוזמנים ומוזמנות לפנות אלינו גם בטלפון 03-6803329 / 03-6803348  או לבקר אותנו במשרדינו בבניין פומנטו (בניין 1, קומת קרקע).

ההרשמה בעיצומה