השירות הפסיכולוגי לתלמידי האקדמית

הארבעה – מרכז רב מקצועי לטיפול פסיכולוגי
בניין ניהול וכלכלה, חדרים 325 326
המכללה האקדמית

אודות

השירות הפסיכולוגי הקליני במכללה מיועד לכם הסטודנטים בתחומי הלימוד ובתארים השונים, ומותאם למגוון הנושאים והקשיים שעשויים לפגוש בהם בתקופה זו (לימודים, עבודה, זוגיות, התפתחות אישית ועוד).

השירות ניתן לחברי כל קופות החולים ומסובסד ע”י הקופה בעלות רבעונית סמלית למבוטח. במסגרת זו ניתן לקבל טיפול פסיכולוגי כאן בתוך מרחב המכללה, ובאופן שמותאם לצרכים הסטודנטיאליים. המפגשים נערכים במהלך ימי השבוע, כולל יום שישי ולאורך מגוון שעות היום.

ניתן לקבל סיוע בנושא של התמודדות עם חרדת בחינות, הן במסגרת של מפגשים פרטניים והן במסגרת סדנאות ממוקדות הנערכות לקבוצות קטנות של משתתפים.

כמו כן, נערכים גם טיפולים המשלבים גישה קוגניטיבית התנהגותית (CBT) במרכז הארבעה עצמו או בשלוחת המרכז באקדמית.

כיצד פונים? יש לפנות לקופת החולים בה מבוטחים לקבלת טופס 17 מנוי אבחוני (בחלק מהקופות הדבר נעשה באמצעות רופא המשפחה ובחלק מהן ניתן גם לפנות דרך האפליקציה או אתר הקופה).

לנוחותכם מצורף טופס הפניה לשלוחת מרכז הארבעה באקדמית, ובסופו דף פנייה לקופת החולים עם ציון הקוד הנדרש לטופס (קישור לטופס).

צוות מרכז הארבעה ישמח לעמוד לרשותכם לקבלת פרטים נוספים ולסיוע בכל שאלה או בעיה. נשמח לסייע כדי שתזכו לקבל את הטיפול המקצועי והטוב ביותר לו אתם זכאים.

ניתן ליצור קשר טלפוני עם מזכירות מרכז הארבעה 03-5615211.

כמו כן, לקבלת פרטים נוספים או לתיאום הגעה לשעת קבלה, ניתן ליצור קשר עם האחראית על השלוחה מטעם הארבעה, ד”ר אור-יה רן, באמצעות המייל Ori-ya.Ran@MKY.HEALTH.GOV.IL

טופס פניה מבוגרים

6086*

mirsham@mta.ac.il

תמיד טוב להיות גם חברים
בקמפוסים הוירטואליים שלנו

insta facebook youtube linkedin