למה באקדמית

האקדמית תל-אביב-יפו פועלת במודל ייחודי, המשלב הוראה התנסותית, מחקר יישומי ועבודת שטח רלוונטית

 

מאז נוסדה ב-1994 הקפידה האקדמית על תנאי סף גבוהים לקבלה. כיום גודשים את ספסלי הלימודים כ-4,000 סטודנטיות וסטודנטים, והיא מתגאה בכ-15 אלף בוגרים המחזיקים בעמדות מפתח במגזר הציבורי, בעולם העסקי ובחברה האזרחית.

הקמפוס ביפו משתרע על שטח של כ-50 דונם, בתפר בין תל-אביב ליפו, וכולל שלושה בניינים, שתוכננו ונבנו בסטנדרט גבוה על מנת להעניק לסטודנטים ולסגל תנאי הוראה, מחקר ורווחה ההולמים מוסד אקדמי מודרני.

בשנת הלימודים תש”פ ייפתחו בשטח המכללה מעונות הסטודנטים. אלה נבנו ועוצבו בטכנולוגיות חדישות ויכללו חדרים אישיים, זוגיים או לשותפים, כולם מאובזרים ומצוידים באופן מלא, ובצדם חללים משותפים, קומת מסחר ועוד. המעונות יצעו פתרון דיור במחירים אטרקטיביים ל-430 סטודנטים ויהוו פריצת דרך בתחום המגורים במרכז. הם יסייעו ביצירת קהילות סטודנטים במרחב העירוני ויחזקו את מקומה של האקדמית כעוגן חברתי, אבן שואבת לקהילה המגוונת והמאתגרת החיה עמה בשכנות.

הלימודים באקדמית מקנים יתרון וקרש קפיצה לחיים המקצועיים. בוגרי המוסד נחשבים למבוקשים בשוק העבודה. באמצעות המרכז לניהול קריירה וקשרי בוגרים מוענקים כלים יישומיים, המסייעים בהשתלבותם בשוק התחרותי והדינמי, המשנה את צרכיו ודרישותיו כל העת.

הסטודנטים באקדמית נהנים ממדיניות של דלת פתוחה ויחס אישי. תפיסת הסטודנט במרכז כדרך חיים באינטראקציה האישית היומיומית.

שכר הלימוד באקדמית זהה לזה שבאוניברסיטאות.

6086*

mirsham@mta.ac.il

תמיד טוב להיות גם חברים
בקמפוסים הוירטואליים שלנו

insta facebook youtube linkedin